Gulash Rallye - Memoriál Ľ. Majerčáka 2021

St, 22/09/2021 - 05:55 — admin

Aeroklub Poprad pozýva všetkých pilotov, aeroklubákov a priaznivcov lietania na tradičné podujatie spojené so zatváraním tatranského neba, Gulash Rallye 2021 s podtitulom Memoriál Ľubomíra Majerčáka. Uskutoční sa 9. októbra 2021 na Letisku Poprad - Tatry, v priestoroch Aeroklubu Poprad.

Súťažiť sa bude tradične v troch disciplínach:

• presnosť pristátia
  • hod kniplom do diaľky
  • pitie piva na čas

a v troch kategóriách:

• juniori (do 26 rokov)
  • seniori, alebo "skôr narodení" (nad 26 rokov)
  • kombi - motorová (bez ohľadu na vek)

Súťaž začína o 7:00 prezentáciou súťažiacich a prvými súťažnými letmi. Juniorská a seniorská kategória súťaží na vetroni a kombi na WT-9 Dynamic, resp. na vlastnom lietadle súťažiaceho. Pre víťazov budú pripravené hodnotné ceny a pre všetkých skvelá zábava a vynikajúci guláš.

Štartovné: 20 € (v cene je zahrnutý aerovlekový vzlet, let vetroňom, súťažné pivo a guláš)

Štartovné pre súťažiacich s vlastným lietadlom: 5 € (v cene je zahrnuté súťažné pivo a guláš)

Konzumné (pre nesúťažiacich): 5 € (v cene pivo a guláš)

Ubytovanie v Aeroklube: 10 € / osoba