Gulash Rallye - Memoriál Ľ. Majerčáka 2018

Po, 22/10/2018 - 10:53 — admin

V sobotu 20. októbra 2018 sme oficiálne ukončili plachtársku sezónu, tak ako každý rok, podujatím Gulash Rallye s podtitulom Memoriál Ľubomíra Majerčáka. Tento ročník bol špecifický rekordnou účasťou. Poprvýkrát sa zúčastnili reprezentanti Českej republiky z Aeroklubu Zbraslavice. Súťažilo sa opäť v troch disciplínach (pristátie na presnosť, hod kniplom do diaľky a pitie piva na čas), v troch kategóriách (seniori, juniori, ženy). Napriek nepriazni počasia sa nám podarilo úspešne zorganizovať všetky disciplíny, aj keď v inom poradí ako po minulé roky. Putovný ataman, hlavná cena pre celkového víťaza Gulash Rallye, opäť putoval do rúk reprezentantky Aeroklubu Prešov Veroniky Šromekovej.

Víťazi jednotlivých disciplín:

SENIORI:

1. Maroš DIVOK, AK Spišská Nová Ves
2. Jozef VYLETEL, AK Očová
3. Daniel KONKOĽ, AK Poprad

JUNIORI:

1. Miroslav VANČO, AK Očová
2. Adam KACVINSKÝ, AK Bratislava
3. Miroslav BELIANSKÝ, AK Partizánske

ŽENY:

1. Veronika ŠROMEKOVÁ, AK Prešov (celkový víťaz)
2. Mária MAŠKULKOVÁ, AK Poprad
3. Diana VARHOLÍKOVÁ, AK Poprad

Aeroklub Poprad ďakuje všetkým zúčastneným, všetkým členom AK za pomoc pri organizácií podujatia a taktiež partnerom Gulash Rallye 2018, spoločnosti AIR TRANSPORT EUROPE, Letisku Poprad - Tatry a.s. a Gonzo Aviation. V neposlednom rade by sme sa radi poďakovali za vynikajúcu spoluprácu aj riadiacim letovej prevádzky letiskovej riadiacej veže TWR Tatry.

ĎAKUJEME a tešíme sa opäť o rok.

Polooblačno
  • Polooblačno