Stretnutie generácií aeroklubu

Ne, 24/06/2018 - 12:42 — admin

V sobotu 23. júna 2018 sa konalo tradičné výročné Stretnutie veteránov Aeroklubu Poprad. Zúčastnilo sa ho vyše tridsať seniorov, bývalých pilotov a pilotiek, parašutistov a taktiež súčasných členov a juniorov. V úvode stretnutia súčasní členovia privítali svojich predchodcov a minútou ticha si uctili bývalých členov, ktorí nás len nedávno navždy opustili. Následne sa konal tradičný nástup a vyhlásenie rozkazu na letový deň, ako za starých čias, pod vedením bývalého náčelníka Ivana Meluša. Po rozdelení úloh sa pod vejúcou vlajkou zväzarmu rozprúdila voľná zábava pri guláši. Stretnutie sa nieslo v priateľskom duchu, ako každý rok. Počasie nám tento rok neumožnilo intenzívnu letovú prevádzku, ale na úspešný priebeh podujatia vplyv nemalo. Tešíme sa, že sa opäť po roku stretlo v aeroklube hneď niekoľko generácií, od najstarších pamätníkov až po najmladších a veríme, že tradícia týchto stretnutí bude pokračovať opäť o rok.

Fotogaléria zo Stretnutia veteránov AK Poprad 2018

• Vietor: severo-severovýchodný, 6.7 m/s