Gulash Rallye - M. Ľ. M. 2017

Ut, 03/10/2017 - 13:46 — admin

Aeroklub Poprad pozýva všetkých pilotov, aeroklubákov a priaznivcov lietania na tradičné podujatie spojené so zatváraním tatranského neba, Gulash Rallye 2017 s podtitulom Memoriál Ľubomíra Majerčáka. Uskutoční sa 21. októbra 2017 na Letisku Poprad - Tatry, v priestoroch Aeroklubu Poprad. Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú priletieť vlastným lietadlom máme opäť pripravené prekvapenie v podobe bezplatného pristátia na trávnatej dráhe letiska.

Súťažiť sa bude tradične v troch disciplínach:

• presnosť pristátia
  • hod kniplom do diaľky
  • pitie piva na čas

a v troch kategóriách:

• juniori (do 26 rokov)
  • seniori, alebo "skôr narodení" (nad 26 rokov)
  • kombi - motorová (bez ohľadu na vek)

Súťaž začína o 7:00 prezentáciou súťažiacich a prvými súťažnými letmi. Juniorská a seniorská kategória súťaží na vetroni L-13 Blaník a kombi na WT-9 Dynamic, resp. na vlastnom lietadle súťažiaceho. Pre víťazov budú pripravené hodnotné ceny a pre všetkých skvelá zábava a vynikajúci guláš.

Štartovné: 20 € (v cene je zahrnutý aerovlekový vzlet, let vetroňom, súťažné pivo a guláš)

Štartovné pre súťažiacich s vlastným lietadlom: 5 € (v cene je zahrnuté súťažné pivo a guláš)

Konzumné (pre nesúťažiacich): 5 € (v cene pivo a guláš)

Ubytovanie v Aeroklube: 10 € / osoba

Udalosť Gulash Rallye je aj na Facebooku

Nečlenov Aeroklubu Poprad žiadame o vyplnenie prihlášky pre vybavenie bezproblémového vstupu do hospodárskej časti Letiska Poprad - Tatry:

Ešte stále váhate? Pozrite sa ako skvelo sme súťažili minulý rok na GR 2016.

Tešíme sa na Vás!

Zamračené, slabý dážď