Tatranské plachtárske sústredenie

St, 17/07/2019 - 07:44 — admin

Leto je v plnom prúde, sezóna sa pomaly dostáva do druhej polovice a preto nezaháľame a pripravujeme tradičné plachtárske sústredenie v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier. Vítaní sú všetci plachtári, ktorí si chcú zalietať v horskom prostredí, zabaviť sa a stráviť príjemné chvíle v našom aeroklube.

Sústredenie sa uskutoční v dňoch 3. - 18. augusta 2019.

Pre cezpoľných máme pripravené ubytovanie v jedinečnom zariadení pod Tatrami, a to DYLYNOBAR, len za 10 € / noc s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Kapacita je limitovaná počtom postelí 14 tak si včas zabezpečte teplé miestečko. V prípade záujmu vieme poskytnúť aj varenú obedovú stravu.

Pre záujemcov vieme poskytnúť aj vetrone VSO-10 a G-103 Twin Astir na prenájom (po splnení potrebných požiadaviek v súlade s platnými predpismi).

Prosíme záujemcov o včasné prihlásenie (z dôvodu zabezpečenia bezproblémového vstupu do areálu letiska).

Koordinátor sústredenia:
Rastislav Krak, 0907 451 301

Tešíme sa na Vás v stupáku nad Kriváňom.

LETU ZDAR.

Organizáciu Tatranského plachtárskeho sústredenia finančne podporilo mesto Poprad. Ďakujeme.

• Teplota: 2 °C, pocitová teplota: -1.9 °C
  • Vietor: východo-severovýchodný, 4.1 m/s