Baran ako spomienkové ukončenie sezóny

St, 23/09/2015 - 17:14 — admin

Posledný augustový víkend patril v našom Aeroklube tradičnému záveru plachtárskej sezóny, ako vždy pod názvom "Baran". Členovia, rodinní príslušníci a priaznivci Aeroklubu Poprad sa zišli v našom kultúrnom stánku (Dylyno bare), aby zhodnotili uplynulé leto a ochutnali skvelý guláš a pivo. Toto leto však prinieslo aj smutné udalosti, preto sa tohtoročný Baran niesol aj v spomienkovom duchu. Síce aj so slzou na krajíčku, ale najmä s úsmevmi sme si zaspomínali na nášho kamaráta a dlhoročného člena, pilota Ľubomíra Majerčáka, ktorý zahynul v júli pri nehode záchranárskeho vrtuľníka. Úspešné podujatie symbolicky ukončilo plachtársku sezónu, ale už onedlho sa stretneme pri ďalších akciách na zemi aj vo vzduchu.

Polooblačno
  • Polooblačno