Máme za sebou 16. ročník Aero-moto víkendu

Ne, 28/06/2015 - 10:34 — admin

Niekoľkomesačné a náročné prípravy vyvrcholili počas uplynulého víkendu na popradskom letisku na Aero - moto víkende 2015. Hlavný organizátor podujatia Aeroklub Poprad o.z. ďakuje generálnym partnerom: Letisku Poprad - Tatry a.s., Letovým prevádzkovým službám š.p., Air - Transport Europe, Tech - Mont Helicopter Company, AquaCity Poprad, Tatry Mountain Resorts, MAX Poprad, Bag Snacks, Aerospool, Shark.aero, Birell a Tatranskému veteran car clubu; všetkým reklamným a mediálnym partnerom a všetkým podporovateľom podujatia.

Veľká vďaka patrí všetkým zúčastneným pilotom a učinkujúcim v letovom aj pozemnom programe, ktorý sa zaobišiel bez akejkoľvek mimoriadnej udalosti. Bezpečnosť divákov je pre nás vždy prvoradá, čo sa potvrdilo aj tento rok.

V neposlednom rade ďakujeme všetkým divákom, ktorí si napriek neistému počasiu našli cestu na popradské letisko. Ich spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou do budúcnosti. Sme si vedomí aj nedostatkov, ktoré nás poučia do budúcnosti, ale veríme, že vďačnému popradskému publiku zážitok nepokazili.

Ešte raz ĎAKUJEME a tešíme sa na ďalšom ročníku AERO MOTO VÍKENDU!

www.aeromotovikend.sk

Malá oblačnosť, pásy hmly