Staň sa pilotom (pilotkou) vetroňa...

Št, 14/01/2016 - 17:15 — admin

...a daj svojim snom krídla!

Ak Ťa fascinuje lietanie, chceš zažiť ten skvelý pocit krúženia medzi mrakmi bez rušivého hučania motora, chceš zažiť neopakovateľné zážitky strávené na zemi i vo vzduchu, na palube vetroňa nad krásnou podtatranskou krajinou, bezmotorové lietanie je niečo pre Teba. Bezmotorové lietanie rozvíja myslenie, odvahu, predvídavosť a dôveru vo vlastné sily viac než ktorýkoľvek iný šport. Pri lietaní bez motora sa naučíš letecky rozmýšľať, predvídať a využívať počasie vo svoj prospech. A ak sa chceš v budúcnosti venovať lietaniu profesionálne, neexistuje lepší začiatok "kariéry" ako lietanie na vetroňoch!

Základnou podmienkou je vek minimálne 15 rokov (so súhlasom rodičov), dobrý zdravotný stav a samozrejme odhodlanie, flexibilita a pozitívny vzťah k letectvu :)

Všetko dôležité o samotnom výcviku sa dozvieš na stránke Letecký výcvik.

Pre viac informácií nás neváhaj kontaktovať na:

• aeroklub(a)aeroklubpoprad.sk

Malá oblačnosť, pásy hmly